اخبار

درخشش دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با تلاش و زحمات بی بدیل اساتید و اعضای محترم هیات علمی است

مقام استاد
 درخشش دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با تلاش و زحمات بی بدیل اساتید و اعضای محترم هیات علمی است

 دکتر محمدی رئیس دانشگاه در مراسم گرامیداشت مقام استاد با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در تمامی زمینه ها جزء سرآمدان کشور هستگفت: از اساتید گرانقدر و پیشکسوت دانشگاه به خاطر زحمات بی دریغشان تشکر می کنیم ، هر کدام از شما اساتید افتخار دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه هستید.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه وی اظهار داشت: در حوزه آموزش، دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه امروز میزبان بیش از ۶ هزار دانشجو می باشد و تقریباً در تمامی رشته های تخصصی، امکان تربیت دانشجو فراهم شده است. 

به گفته وی ۱۲۰۰ دانشجوی بین الملل در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مشغول به تحصیل هستند و این در حالیست که متقاضیان بین الملل برای تحصیل در دانشگاه بسیار است.

دکتر محمدی با بیان اینکه در سال گذشته، دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه طبق ارزیابی وزرات علوم، موفق ترین دانشگاه در حوزه جذب دانشجویان بین الملل بوده است گفت: فارغ‌التحصیلان همین دانشگاه، حوزه درمان استان و منطقه غرب را سکان داری میکنند و بار اصلی درمان را به دوش می کشند.

رئیس دانشگاه بابیان اینکه طبق ارزیابی وزارت بهداشت در سال گذشته، رتبه ی ششم کشور در حوزه  تحقیقات و فناوری به دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تعلق گرفت عنوان کرد: امروزه بیش از ۱۵۰۰ مقاله علمی در مجلات بین المللی توسط اساتید دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه منتشر میشود.

وی همچنین افزود: دانشگاه کرمانشاه در سال گذشته‌ در حوزه شرکت های دانش بنیان، رتبه‌ ی دوم کشور را بعد از دانشگاه علوم پزشکی تهران به دست آورد.

دکتر محمدی بیان کرد: در حوزه درمان بیماران، بیش از ۹۵ درصد جراحی ها و کار درمان منطقه غرب کشور توسط همکاران متخصص و فوق تخصص انجام می پذیرد. 

وی همچنین عنوان کرد: همین امروز باخبر شدیم که مجوز چهار رشته جدید در دانشگاه هم صادر شده است ، در دو سال گذشته بیش از بیست رشته جدید به رشته های دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اضافه‌ شده است.

وی گفت:ان شاء الله بزودی دانشکده ی فناوری های نوین هم به دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اضافه خواهد شد و امسال افتتاح این دانشکده را خواهیم داشت.

دکتر محمدی افزو: درخشش دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به یمن تلاش و حضور اساتید گرانقدر در تخصص های مختلف در دانشگاه است.

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۰:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید